VZLÍNÁNÍ

VLHKOSTI

Vlhkost v domech je jednou z nejčastějších závad společně s plísněmi a degradací povrchů díky klimatickým změnám, které poškozují trvale povrchy konstrukcí a posléze i samotné konstrukce.

Ukázky další případů nebo souvisejících vad

Příčina těchto závad je vesměs stejná. Starší stavba bez izolace proti zemní vlhkosti, bez jakékoliv sanace na úrovni konstrukce ve styku se zeminou. V mnohých případech si také vlastníci nemovitostí způsobují tyto problémy sami tím, že nemají ukončení okapové svody tak aby se dešťová voda nedostávala přímo k těmto konstrukcím.

Vedle těchto standardních závad, které jsou především u nemovitostí konstrukčního řešení před rokem 1950 se zde nachází celá řada závad, které jsou zapříčiněny špatným technologickým postupem při pokusech odvlhčení objektů svépomocí bez odporné rady či pomoci.

Každý objekt je svým způsobem originál, a tudíž příčin kdy vlhkost v objektech vzlíná a poškozuje ostatní konstrukce je mnoho. Proto je o to důležitější, aby nebylo na závadu vlhkosti pohlíženo jen jako na jednu vadu, ale vady je potřeba hledat a ověřovat celou řadu souvislostí, které mohou tuto vadu zapříčinit.

Máte-li v objektu vlhko a nevíte si s tímto rady, obraťte se na naše inspektory, rádi Vám Vaší nemovitost prohlédnou a připraví pro Vás technickou zprávu, jak těmto problémům čelit.

Zadejte si u nás bezplatnou poptávku.

Napište nám veškeré informace včetně případného nahrání fotografií problému, který již znáte, nebo se domníváte, že je problémem v rámci nemovitosti. V případě kontroly novostaveb či přejímky bytů fotografie nejsou nutné.

arrow&v

Máte-li konkrétní problém, nebo potřebujete komplexní řešení pošlete nám prosím prostřednictvím tohoto formuláře pár fotografií.

Nahrajte fotografie
Max. velikost souboru 15 MB
  • White Facebook Icon

Comfort space, a.s.

Argetinská 1027/20

170 00 Praha 7

IČ: 28480970

DIČ: CZ28480970

Spisová značka: B 14788

Všechna práva k obsahu tohoto webu vyhrazena společnosti Comfort space, a.s. 2019

AUDIT LOGO.png